An Unmatched Value.

We believe you will find the value provided by our program to be unmatched. We provide an outstanding learning experience for a very low price. These fees cover meals, lodging, program, supplies and equipment.

  • Day Use (no overnight)
  • $35
    Per Student
  • Four Day
  • $191
    Per Student & Cabin Leader
  • Five Day
  • $206
    Per Student & Cabin Leader
Parents: These prices may not reflect additional fees your school charges for costs like transportation.
Toggle